Overzicht van winnende wedstrijdfoto's van 'Foto van de maand'.
Copyright © 2016
Geen van de foto's op deze site mag worden gekopieerd zonder toestemming
van Foto Werkgroep Ommoord

Retroflectie
Rob van den Broek 3de plaats november 2017


Mieke Hollebrand-Bonsang
2e prijs zaaljury - 2 november 2017 Helius Haven, Hellevoetsluis


Wim Dijkman 2e Plaats Zaaljury 5 oktober 2017
IJsvogel


ondersteboven
Anne-Marie Höppener oktober 2017 competitie 3e plaats, technische commissie



Ineke de Bruijne Oktober 2017 Competitie !e plaats Technische Jury


Henk van der Geer 1e plaats zaaljury - 5 oktober 2017
Foto is genomen bij de Schipbeek bij Markelo


Mieke Hollebrand-Bonsang
2e plaats technische commissie - 5 oktober 2017. Foto is genomen op het havenplein van Vlieland met zicht op de Waddenzee. Op het eiland schijnt de zon; in de verte sneeuwt het.


Tom van Loon - Malagaboulevard
1e bij zaaljury 1 juni 2017 ( gedeeld met Garmt Visser)


Marion Hofman
2e plaats foto competitie zaal jury..vrij onderwerp Augustus


Robert Maissan
Augutus 2017 3e plaats zaaljury


Leo Punt
maart 2017 3e plaats zaaljury


Lenie Lelie
maart 2017 2e plaats zaaljury


Fietser
Chantal Luijkx, 1e plaats Zaaljury 30 maart 2017



dick v vuurde 3e gedeelde plaats zaaljury maart 2017



Marion Hofman 2e plaats zaaljury. Maart 2017


Roos Hobé
1e plaats zaaljury. Maart 2017


Jacques Wetzels
3e plaats zaaljury. Maart 2017.


hardewijk vrouw met fiets
3e plaats zaaljury februari 2017 dick v vuurde


Robert Maissan
1e plaats technische jury februari 2017


Jacques Wetzels
1e plaats zaaljury februari 2017


David Cox 2de plaats zaaljury feb 2017


Marion Hofman
2e plaats Februari 2017 Vrij onderwerp Technische Jury.



Ineke de Bruijne 1e plaats Zaaljury januari 2017


David Cox 2de plaats jan 2017



Ineke de Bruijne 3e plaats Technische Jury en 2e plaats SaFoRo Kerstwedstrijd december 2016


Robert Maissan 2e plaats technische jury DECEMBER 2016


Carlos Guerra
1e plaats techn.jury Dec. 2016.


KUNSTHALLucinations
Rob van den Broek 1ste plaats zaaljury dec 2016


Jacques Wetzels
1e plaats zaaljury. Oktober 2016.


Jacques Wetzels
2e plaats zaaljury. November 2016.


Carlos Guerra
Relax - Nesselande 010. 2e plats vakjury october 2016


Robert Maissan 1e plaats ZaalJury september 2016


David Cox 3de plaats zwart-wit mei


1e plaats ZaalJury maart 2016


2e plaats technische Jury maart 2016


David Cox 3de plaats zaaljury 31-3-16


Carlos Guerra
" Contrast " Vrij onderwerp. 2e plaats Maart 2016


Ineke de Bruijne
Maart 2016 Gedeelde 3e plaats Technische Commissie


Robert Maissan
Maart 2016 gedeelde 3 de plaats technische commissie.


Zomercarnaval Rotterdam 1e plats vakjury
1e plaats vakjury 31 Maart 2016 Canon 40d met 70-300



Chantal Luijkx Als 1e van een groep 18-02-2016


Regen
Chantal Luijkx 3e plaats Zaaljury 17-03-2016


Regen
Chantal Luijkx 2e plaats Zaaljury 17-03-2016


dick v vuurde
thema wetsrijd regen 1 plaats zaaljury 17-maart-2016


dick v vuurde
Alexandrium neon verlichting 3 plaats zaaljury 3-maart 2016


dick v vuurde
1e plaats technische commissie amsterdam oost straatverkoop 3-maart-2016


Carlos Guerra
" A new day " Rottemeren 010 NL. 2e plaats - zaaljury maart 2016


Marion Hofman
Vrij onderwerp. 1e plaats zaaljury maart 2016


Lenie Lelie
vrij onderwerp. 3e plaats technische jury. maart 2016


Lenie Lelie
vrij onderwerp. 2e plaats zaaljury maart 2016


Dick van Vuurde
groepsbespreking 18 feb eerste in een groep van 5 foto,s


Susan Waltman bij groepsbespreking 18 feb. eerste in een groep


Groepswedstrijd 18 februari
Als eerste geëindigd van 6 foto's Janny Suijker


Toon Janse
Vrij onderwerp februari: 1e plaats Zaal Jury


David Cox
feb 2de plaats zaaljury


Treinreiziger in rustte we plaats vakjury
In de intercity van Rotterdam naar Amsterdam gemaakt tijdens een uniekkijk moment


Marion Hofman
Vrij onderwerp Februari: 3e plaats Zaal Jury



Bianca Post Februari: 1e plaats Technische Commissie


Susan Waltman januari 2016 3e plaats zaaljury


Lenie Lelie
januari 2016 2e plaats zaaljury


David Cox
jan 2016 1ste plaats zaal


Henk westhoff
December 3e plaats vakjury


Garmt visser
November. 1 plaats zaal


dick v vuurde
december 3e plaats zaal jury


Marion Hofman
December: 2e plaats Zaal Jury


Walter Hansen
December 2015 - 1e plaats Technische Commissie


Ineke de Bruijne
December: 2e plaats Technische Jury


David Cox
dec 1st plaats zaaljury


Leo Punt
november 3e plaats technische commissie


henk westhoff
november-3e plaats vakjury


dick v vuurde
november 2015 1e plaats technische commissie


David Cox
Nov 2de plaats technische commissie


Janny Suijker
november-2e plaats zaaljury


Peter Postmus
1 okt 2015 3e plaats technische commissie


Jacques Wetzels
Oktober 2015, 2e plaats zaaljury


Chantal Luijkx
Oktober 2015 - 1e plaats zaaljury


Walter Hansen
Oktober- 3e plaats zaaljury Thema kikker-perspectief


dick v vuurde
1-oktober-2015 2e plaats technische commisie thema kikker-perspectief


Robert Mulder
3e plaats Zaaljury September 2015


Marion Hofman
1e plaats Zaal-jury 03 september 2015


Leo Punt
mei eerste plaats zaaljury


Robert Mulder
1e plaats Technische Jury Mei 2015


Robert Maissan
2 de plaats technische jury Mei 2015


David Cox 2de plaats zaaljury mei 2015


Robert Mulder
1 plaats technische Jury april 2015


dick v vuurde
02-april 2015 technische commissie 3e plaats


dick v vuurde
02-april 2015 zaaljury 3e plaats


Janny Suijker
April Juryuitslag 2e prijs


Hamid Khiri
02 april 2015 - 1e plaats zaaljury


Hanny
12 maart 2015 Contrast. Nèt niet op het podium.


Robert Mulder
12 maart - 2e plaats zaaljury Contrast


Bianca Post
12 maart - 3e plaats zaaljury - contrast


Chantal Luijkx
12 maart - 1e plaats zaaljury - Contrast


Robert Mulder
Zaaljury 3e plaats maart 2015


Robert Mulder
TC 3e plaats maart 2015


Jacques Wetzels
3e plaats, zaaljury, maart 2015


Barents
2e plaats TC maart 2015


Leo Punt
2e plaats zaaljury maart 2015


Leo Punt
1e plaats TC maart 2015


David Cox
5 maart 2015 1e plaats zaaljury


Robert Mulder
2e plaats Zaaljury februari 2015


Henk van der Geer
februari - 3 plaats - zaaljury


Susan Waltman
2e plaats TC februari 2015


Susan Waltman
3e plaats TC februari 2015


David Cox
Feb 2015 1e plaats zaaljury


Robert Mulder
1e plaats Stilleven januari 2015 TC


Susan Waltman
mei 2014 - 2e plaats technische jury


David Cox
mei 2014 3de plaats zaaljury


David Cox
september 3de plaats zaaljurie


Lenie Lelie
september 2014 1e plaats zaaljury


Henk Geenen
September 2014 gedeelde 2e plaats zaaljury


Walter Hansen
September 2014 1e plaats zaaljury


Hanko van Ooijen
3e plaats oktober Technische Commissie


Jacques Wetzels
Oktober - 3e plaats zaaljury


Ria Vaarties
oktober 1e plaats zaaljury Thema minimalisme


David Cox
2de plaats zaaljury januari 2015


Jacques Wetzels
Januari 2015 - 3e plaats zaaljury


David Cox
stilleven jan 2015 - 1e plaats zaaljury


Marion Hofman
Onderwerp Stilleven Jan.2015 3e plaats Zaaljury


Walter Hansen
Stilleven Jan. 2015 2e plaats zaaljury


Rob van den Broek
Stilleven Jan 2015 2de plaats technische jury


Susan Waltman
3e paats TC stilleven januari 2015

 
Inloggen ( type leden-wachtwoord en druk Enter-knop)